• Katalog produktów Katalog produktów pozwala przeglądać całą zawartość bez konieczności łączenia się z Internetem. Zastosowane rozwiązanie opiera opiera się to na technologi przechowywania w lokalnej bazie danych na telefonie (w Androidzie SQLite), Wgrywane są tylko aktualizacje do bazy danych przechowywanej w aplikacji. Stanowi to doskonały balans między połączeniem z internetem a wykorzystaniem posiadanych w lokalnej pamięci zasobów. Umożliwia to nam szybkie przeglądanie produktów bez konieczności posiadania połączenia z internetem. Aplikacja pozwala także na kontakt z najbliższym dealerem z wybranego przez nas miasta oraz tworzenia listy ulubionych produktów.
  • Znajdź warsztat Aplikacja na platformę Windows Phone wyszukuje najbliższy warsztat samochodowy. Korzysta ze sprawdzonego API Noki HERE. Ponadto daje możliwość dodawania nowych warsztatów na mapę + dodawania do nich informacji podstawowych typu zdjęcia, zakres usług czy opinia. Możemy też utworzyć listę ulubionych warsztatów i w ten sposób mieć zawsze pod ręką kontakt do sprawdzonego mechanika i jego usług. Aplikacja do przechowywania wszystkich danych wykorzystuje cloudowe rozwiązanie Parse (parse.com) które stanowi prosty i nowoczesny sposób na przechowywanie informacji.
  • SMS Marketing Aplikacja na platformę Android do marketingu mobilnego. Aplikacja umożliwia wysyłanie smsów reklamowych. W miejscu nadawcy zamiast numeru zobaczymy nazwę naszej firmy (Naszsklep.pl). Aplikacja udostępnia użytkownikowi narzędzie o dużej przepustowości (tysiące wiadomości za jednym razem) i pewny sposób ich dostarczeniu. Każdy użytkownik na początku ma określoną liczbę darmowych jednostek. Po wyczerpaniu dostępnego limitu może dokupić dodatkowe jednostki ze sklepu google play. Aplikacja jest dostępna w kilku językach (angielski, polski, rosyjski, itd). Udostępnia dwie opcje rejestracji przez konto google (obecne na telefonie) lub przez formularz (podajemy maila i hasło).

Tworzymy serwisy www, które są użyteczne, zoptymalizowane i zaprojektowane z myślą o użytkowniku. Korzystamy z rozwiązań takich jak: UX, UI, IA, RWD.

Projektujemy także aplikacje mobilne i systemy biznesowe skrojone na miarę potrzeb, z pełną analizą maksymalnego wykorzystania potencjalnych możliwości. Nasze aplikacje i platformy to pełna swoboda ich późniejszego rozbudowywania o dowolne dodatkowe funkcjonalności.


Wybierz współpracę z nami!

Modele rozliczeń

Nie boimy się niestadardowych modeli rozliczeń. Gwarantujemy efekty!

Skontaktuj się z nami.
Wyślij formularz.