Specjalista SEO

Poszukujemy osób, które z niezwykłą cierpliwością i zamiłowaniem do pracy nad rozszyfrowywaniem algorytmu Google - podejmą się realizacji projektów w obszarze SEO na rynku polskim i zagranicznym.

Oferujemy:

  • - Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, doświadczenia i efektów.
  • - Pracę z pełni zorganizowanym i doświadczonym zespołem.
  • - Udział w szkoleniach branżowych - rozwój przede wszystkim!
  • - Udział w projektach znanych marek

Oczekujemy:

  • - Minimum rocznego doświadczenia w branży SEO
  • - Praktycznej znajomości Google Analytics, Google Webmaster Tools, Google Adwords
  • - Znajomości narzędzi SEO
  • - Dbałości o jakość wykonywanych działań i zdolności analitycznych

Przykładowe obowiązki:

  • - Podjęcie się projektu SEO od analizy po docelowe rozdysponowanie działań
  • - Monitorowanie i analiza podjętych działań SEO
  • - Optymalizacja serwisów
  • - Działania linkbuilding (m.in. budowanie zaplecza)
  • - Śledzenie najnowszych trendów SEO i dzielenie się wiedzą na firmowym blogu

Zainteresowany/a współpracą z nami? Prześlij do nas swoje CV

Wybierz współpracę z nami!

Dlaczego my?

Nasze nieszablonowe pomysły i wdrożenia, zarabiają na siebie - sprawdź dlaczego to właśnie z nami warto rozpocząć współpracę.

Modele rozliczeń

Nie boimy się niestadardowych modeli rozliczeń. Gwarantujemy efekty!

Nasze certyfikaty

Dowiedz się więcej o zdobytym przez nas doświadczeniu i licznych wyróżnieniach.

Przeczytaj blog

Zawsze na bieżąco z nowinkami ze świata nowych mediów.

Skontaktuj się z nami.
Wyślij formularz.