SEO Account Manager

Jesteś "zadaniowcem" i skutecznie rozwiązujesz problemy natury formalnej? Podejmij się współpracy z klientami na rynku polskim i międzynarodowym.

Zakres obowiązków:

  • - Bieżąca obsługa Klientów agencji
  • - Koordynacja i zarządzanie projektami w zakresie obecności w wyszukiwarkach internetowych
  • - Analiza serwisów Klientów pod kątem pozycjonowania
  • - Przygotowywanie raportów, monitoring jakości, ocena rentowności projektów
  • - Współpraca w procesie sprzedaży celem pozyskiwania klientów na rynku polskim i międzynarodowym

Wymagamy:

  • - min. 1 rok doświadczenia w zakresie marketingu internetowego – zwłaszcza marketingu w wyszukiwarkach
  • - Znajomości narzędzi marketingu internetowego (Google Analytics, Google Adwords itp.)
  • - Umiejętności przygotowywania ofert handlowych i prowadzenia prezentacji.
  • - Bardzo dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego
  • - Znajomości zasad marketingu i reklamy
  • - Samodzielności w realizowaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • - Wygodne stanowisko pracy w centrum miasta
  • - Pracę na samodzielnym stanowisku
  • - Możliwość szybkiego rozwoju
  • - Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Zainteresowany/a współpracą z nami? Prześlij do nas swoje CV

Wybierz współpracę z nami!

Dlaczego my?

Nasze nieszablonowe pomysły i wdrożenia, zarabiają na siebie - sprawdź dlaczego to właśnie z nami warto rozpocząć współpracę.

Modele rozliczeń

Nie boimy się niestadardowych modeli rozliczeń. Gwarantujemy efekty!

Nasze certyfikaty

Dowiedz się więcej o zdobytym przez nas doświadczeniu i licznych wyróżnieniach.

Przeczytaj blog

Zawsze na bieżąco z nowinkami ze świata nowych mediów.

Skontaktuj się z nami.
Wyślij formularz.