Wdrażanie platform


Specjalizujemy się we wdrożeniach ecommerce na platformach sklepowych

Shopper - Oprogramowanie jest liderem na rynku e-commerce. Platforma Shopper obsługuje już ponad 4000 sklepów, co jest głównym bodźcem do jej ciągłego rozwoju i dopasowywania do nowych potrzeb konsumentów. Łatwa dostępność do integracji i sposobu prezentacji produktów, sprawia, że ta platforma jest często wybierana do rozwiązań biznesowych.

IAI SHOP - To produkt zdecydowanie wyższej klasy pod względem możliwości i konfiguracji ustawień marketingowych. Utrzymywanie całej infrastruktury w chmurze, darmowe aktualizacje i pełne wsparcie techniczne – sprawia, iż platforma jest często wybierana w przypadku nawet najbardziej wymagających klientów i dużych marek.

AtomStore - Wyjątkowa pozycja platformy ecommerce z naciskiem na marketing online. Oprócz kompleksowej funkcjonalności sklepu, oprogramowanie w bardzo dużej części zostało specjalnie skrojone na potrzeby działań SEO (pozycjonowanie stron www) – co zdecydowanie wyróżnia AtomStore na tle innych platform.

Wdrażanie platform

Tworzymy kompleksowe podejście nie tylko w kwestii oprogramowania, ale także opracowywania wszelkich schematów użyteczności i przemyślanego procesu logicznego.

Wdrażanie platform
  • Analiza wymagań biznesowych
  • Ustalenie wymaganych integracji
  • Projektowanie poparte badaniami i optymalizacją
  • Projektowanie graficzne
  • Wdrożenie platformy
  • Uruchomienie i testy platformy i testy

Wszelkie nasze działania wdrożeniowe wykonujemy z przygotowaniem do procesu marketingowego.

Oznacza to, że po procesie wdrożenia platformy sklepowej – jesteśmy w stanie w szybki i prosty sposób zaproponować kompleksową strategię widoczności marki na wielu kanałach online typu Google lub Facebook.

Wdrażanie platform

Sprawdź nas!
Dołącz do grona zadowolonych klientów

Skontaktuj się z nami.
Wyślij formularz.